Mindok Psí park

1 229 

Mindok Psí park  Mindok Mindok Psí park 1229 Kč

Popis produktu

To máme dnes krásně! Park bude jistě plný pejskařů a jejich mazlíčků, aby se protáhli a užili si pobytu na čerstvém vzduchu. Nazujte si pevné boty, naberte pamlsků pro své svěřence a vyrazte na procházku. Čeká vás perný den.
 
Pořiďte si své oblíbené pejsky a berte je na procházky v této krásné hře, založené na principu sbírání karet.
 
V roli majitelů chovných stanic se budete snažit během 4 kol hry získat větší věhlas než vaši kolegové a konkurenti. Získejte si lásku svých svěřenců pozorností k jejich individuálním potřebám – ten rád mlsá, onen si potrpí na aportování klacíků, další si rád hraje, zkrátka každý má svou náturu. Starejte se o ně, jak nejlépe dovedete, a nebudete litovat. Volte však pečlivě, koho kdy vezmete vyvenčit a kterou pěšinou se dáte. Komu se podaří vyhovět svým svěřencům nejlépe, zvítězí.
 
Recenze v angličtině:

Další vlastnosti: Typ hry Karetní, Strategická, Rodinná. Herní doba 40-70 minut. Autor Lottie Hazell, Jack Hazell. EAN 8595558304899. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry český. 4. Jazyk pravidel český. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 61-90.

Katalogové číslo: 8595558304899 Kategorie: , , ,
Výrobce:Mindok

Související produkty