MEBO Games Neotopia

1 299 

MEBO Games Neotopia  MEBO Games MEBO Games Neotopia 1299 Kč

Popis produktu

Ve hře Neotopia, rychlé kompetitivní hře, ve které umisťujete dlaždice, jste součástí týmu vizionářů, kteří budují futuristické pilotní město zaměřené na energetiku, technologie, komunitu a udržitelné potraviny.

Budete stavět prvky ve třech oblastech města, abyste dokončili karty funkcí, které máte v ruce. Dobrá kombinace umisťování destiček a správy karet může vyústit ve velmi působivé tahy, kdy se dokončí několik karet a město se rozšíří. Interakce mezi hráči je důležitá, protože všichni hráči staví na stejné desce a mohou využít toho, co ostatní hráči postavili v předchozích tazích.

Budete se snažit postavit co nejharmoničtější město, protože to bude mít zásadní význam pro vaše skóre: na konci hry budete normálně bodovat v regionech, kde máte dva nejvyšší body, ale ztrojnásobíte skóre svého regionu s nejnižším bodovým ziskem. Dávejte si tedy pozor! I když je lákavé stavět na regionech, které jsou rozvinutější a kde jste již získali hodně bodů, pokud nezačnete pracovat na rozvoji ostatních regionů, nebudete moci hru vyhrát. Klíčovým bodem hry Neotopia je rovnováha, stejně jako typ budoucnosti, kterou se hráči snaží vybudovat.

Další vlastnosti: Typ hry Strategie, Rodinná. Herní doba 30-60 minut. Autor Orlando Sá, André Santos. EAN 850039564147. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 60.

Katalogové číslo: 850039564147 Kategorie: , , ,
Výrobce:MEBO Games

Související produkty