Mantic Games Hellboy: The Dice Game

569 

Mantic Games Hellboy: The Dice Game  Mantic Games Mantic Games Hellboy: The Dice Game 569 Kč

Popis produktu

Ve hře Hellboy: The Dice Game se vžijete do role rekruta B.P.R.D., který prozkoumává tajemné místo. Jako nováček máte omezené schopnosti a zdroje, takže budete potřebovat svůj důvtip, abyste se pokusili přežít. Zkusit štěstí a ponořte se hlouběji do neznáma, nebo hrajte na jistotu a dožijte se dalšího dne. Volba je jen na vás!

Hra se skládá z balíčku karet představujících místnosti, které obsahují příšery, stopy a setkání, a ze sady kostek (stejného druhu kostek, které se používají ve hře Hellboy: The Board Game).

Hráči se střídají ve snaze projít místnostmi a shromáždit stopy, než budou vyřazeni.

Ve svém tahu začínáte se všemi kostkami a táhnete si kartu. Vyberete si, kterými kostkami hodíte (maximálně 3), abyste překonali výzvy (jako jsou příšery nebo nebezpečí) a získali stopy (vítězné body). Jakmile kostku použijete, nelze ji v tomto tahu znovu použít k překonání dalších místností. Po překonání místnosti se můžete rozhodnout, zda projdete a ponecháte si všechny získané indicie, nebo si znovu vylosujete. Pokud jste místnost porazili, ztrácíte všechny indicie, které jste v tomto tahu získali, a hra přechází na dalšího hráče.

První hráč, který získá alespoň 15 indicií, spustí konec hry. Ostatní hráči mají ještě jeden tah, aby se pokusili získat další stopy. Hráč s největším počtem indicií vyhrává.

Obsahuje:
– 40 x karty průzkumu
– 3 x červené plastové kostky zranění
– 6 x žluté útočné kostky (nejméně silné)
– 3 x oranžové útočné kostky
– 2 x červené útočné kostky
– 1 x černá útočná kostka (nejsilnější)
– 1 x modrá speciální kostka
– 1 x sáček na kostky
– List s pravidly

Další vlastnosti: 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 30. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 6.1. 9. Náročnost (1-5) 1. Autor Matt Gilbert. Autor Rob Burman.

Katalogové číslo: 94668 Kategorie: , , ,
Výrobce:Mantic Games

Související produkty