Maestro Media The Binding Of Isaac: Four Souls – Second Edition

949 

Maestro Media The Binding Of Isaac: Four Souls – Second Edition  Maestro Media Maestro Media The Binding Of Isaac: Four Souls – Second Edition 949 Kč

Popis produktu

Stolní karetní hra o obětování, zradě a hromadění. Oficiální karetní hra inspirovaná herním hitem Binding of Isaac byla uvedena na Kickstarteru v červnu 2018.

Hra Four Souls začíná tím, že každý hráč dostane své karty postav, karty předmětů, tři karty kořisti a mince. Hra přechází z hráče na hráče, kdy se každý rozhodne hrát karty kořisti, nakupovat předměty v obchodě nebo útočit na příšery! Hráč, který jako první získá čtyři duše, kraluje. Jste připraveni vypořádat se s Bloatem a dalšími zlými protivníky?

Zažijte strašidelný a strastiplný svět hry The Binding of Isaac: Four Souls. V této věrné adaptaci herního hitu budou hráči sbírat poklady, shromažďovat kořist a porážet příšery, aby si pomohli k vítězství, nebo aby ztížili cestu svým protivníkům. Díky více než 300 kartám, se kterými můžete hrát, je zde obrovská možnost opakovaného hraní, protože hráči každou hru objevují nové kombinace karet a schopností v závodě o to, kdo jako první získá Čtyři duše!

Další vlastnosti: Typ hry Karetní. Herní doba 30 – 60 minut. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 13. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 31-45. 7. Herní doba (minut) 46-60. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7,1.

Katalogové číslo: 76241 Kategorie: , , ,
Výrobce:Maestro Media

Související produkty