Ludonova Arkham Noir: Case #2 – Called Forth By Thunder – EN

349 

Ludonova Arkham Noir: Case #2 – Called Forth By Thunder – EN  Ludonova Ludonova Arkham Noir: Case #2 – Called Forth By Thunder – EN 349 Kč

Popis produktu

Arkham Noir  je hra pro jednoho hráče inspirována příběhy H. P. Lovecrafta a přepracované do “noir” podoby. Jako soukromý vyšetřovatel Howard Lovecraft se dostanete do hlavní role událostí, které jsou inspirovány knižními předlohami The Lurking Fear” (1923) a “The Diary of Alonzo Typer” (1938). Každá z her je samostatně hratelná.

Ve hře budete vykládat karty, které v případu představují různé dějové linie a staví celkový příběh, který musíte vyřešit. Hlavním cílem je pak vyřešit pět stop, abyste složili celkový obrázek zločinu – to vše dříve než vám dojde vaše psychická vyrovnanost. Pokaždé když opět zamícháte balíček, získáte tak novou formu příběhu a hádanky, která bude novou výzvou. Možností je také zvyšovat si úroveň obtížnosti.

Druhý příběh přináší do hry nové druhy karet, který vám zpestří váš detektivně-mysteriózní zážitek.

 

Video hry v angličtině:

  

 

Další vlastnosti: Typ hry Karetní, Tématická. Herní doba 30 minut. Autor Yves Tourigny. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 1. 7. Herní doba (minut) 31-45. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.1.

Katalogové číslo: 8741 Kategorie: , , ,
Výrobce:Ludonova

Související produkty