Lookout Games Nusfjord: Big Box

1 399 

Lookout Games Nusfjord: Big Box  Lookout Games Lookout Games Nusfjord: Big Box 1399 Kč

Popis produktu

Nusfjord je klidná rybářská vesnice v souostroví Lofoty na severu Norska. Před padesáti lety, když se sem táhly tresky, tu obchod jen kvetl. Dnes je Nusfjord spíše muzeem než vesnicí, žije v něm méně než sto lidí. Představte si, jak musí být toto místo krásné, když uvážíte, že musíte zaplatit poplatek, abyste si domy vůbec mohli prohlédnout. Kolem tohoto dlouholetého a dnes již většinou opuštěného ostrovního světa proplouvaly výletní lodě.

V době, do které je hra Nusfjord zasazena, vypadalo vše úplně jinak. Fjordu dominovaly plachetnice. Skály kolem Nusfjordu jsou porostlé stromy. Jako majitel významné rybářské společnosti v Nusfjordu na souostroví Lofoty máte za cíl rozvíjet přístav a okolní krajinu, a abyste uspěli, musíte zvětšit svou flotilu, vykácet les, postavit nové budovy a uspokojit místní stařešiny. To samozřejmě dělají i ostatní, takže konkurence je veliká.

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 60-120 minut. Autor Uwe Rosenberg. EAN 0029877035274. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 5. .

Katalogové číslo: 0029877035274 Kategorie: , , ,
Výrobce:Lookout Games

Související produkty