Light my Bricks Sada světel – LEGO Viking Village 21343

1 629 

Light my Bricks Sada světel – LEGO Viking Village 21343  Light my Bricks Light my Bricks Sada světel – LEGO Viking Village 21343 1629 Kč

Popis produktu

Vraťte se do mocných časů severských bohů se stavebnicí LEGO Vikingská vesnice 21343 a Light My Bricks.

Naše stavebnice je dokonalým doplňkem k této úžasné sadě LEGO inspirované fanoušky. Obsahuje 14 samostatných LED diod a desku s efekty blikání, která pomáhá vytvořit realistické a vkusné zobrazení plné plamenů. Prohlédni si vikingskou kovárnu, ohniště a hořící pochodně – vše bliká a vytváří působivou kmenovou atmosféru, která se hodí pro každého vikingského náčelníka!

Toto zobrazení doplňuje jediné velké modré bitové světlo, které je umístěno na vrcholu vikingské strážní věže a díky cihlovému reflektoru, v němž je umístěno, v pohodě ztvárňuje ledovou měsíční záři severské země.

Sady Light My Bricks LEGO Lighting Kit poskytují fanouškům LEGO snadný způsob, jak si přizpůsobit své modely pomocí LED světel. Díky podrobným návodům krok za krokem zvládne rozsvítit svou stavebnici LEGO každý. Všechny naše sady lze zapojit a hrát – není třeba žádných znalostí elektroniky!

Další vlastnosti: Typ hry Doplněk. EAN 726684099849. 1. Základní hra / rozšíření Doplněk. . . . . . . . .

Katalogové číslo: 726684099849 Kategorie: ,

Související produkty