Light my Bricks Sada světel – LEGO Tales of the Space Age 21340

1 499 

Light my Bricks Sada světel – LEGO Tales of the Space Age 21340  Light my Bricks Light my Bricks Sada světel – LEGO Tales of the Space Age 21340 1499 Kč

Popis produktu

Přeneste se do zlaté éry vědeckofantastického výzkumu.

Naše odborně zpracovaná stavebnice s 11 jednotlivými LED diodami promění vaši sadu s vesmírnou tematikou v mezihvězdné mistrovské dílo, které zachycuje a povznáší ducha vesmírného průzkumu.

Modrá, oranžová, růžová a zelená velká bitová světla jsou rovnoměrně rozmístěna na základně každého rámu a zalévají vesmírné příběhy odpovídající barvou pro působivé, syté zobrazení.

Součástí balení je dvojice desek s blikajícími efekty Light My Bricks, které poskytují další vylepšení vesmírných příběhů zobrazených na snímcích postavených z cihel – je čas odstartovat a prozkoumat nové obzory s realisticky planoucími raketami s motory!

Sady Light My Bricks LEGO Lighting Kit poskytují fanouškům LEGO snadný způsob, jak si přizpůsobit své modely pomocí LED světel. Díky podrobným návodům krok za krokem zvládne rozsvítit svou stavebnici LEGO každý. Všechny naše sady lze zapojit a hrát – není třeba žádných znalostí elektroniky!

Další vlastnosti: Typ hry Doplněk. EAN 726684095476. 1. Základní hra / rozšíření Doplněk. . . . . . . . .

Katalogové číslo: 726684095476 Kategorie: ,

Související produkty