Light my Bricks Sada světel – LEGO Sanctum Sanctorum 76218

4 049 

Light my Bricks Sada světel – LEGO Sanctum Sanctorum 76218  Light my Bricks Light my Bricks Sada světel – LEGO Sanctum Sanctorum 76218 4049 Kč

Popis produktu

Sada LED osvětlení pro LEGO model Sanctum Sanctorum 76218

Cestuj multiverzem, prozkoumej, postav a pak vnes oslnivé světlo a život do ďábelského příbytku Doctora Strange! Rozsviť stavebnici LEGO Marvel Sanctum Sanctorum 76218 se sadou Light My Bricks!

Naše světelná stavebnice obsahuje monstrózních 262 jednotlivých LED diod! Takže každý detail je osvětlen množstvím bitových světel v této mnohotvárné, modulární a multiverzální sadě! Moc je ve tvých rukou – hraj si, přizpůsobuj a zobrazuj, jak chceš, a to ve více směrech díky našemu neuvěřitelnému na míru navrženému oranžovému otočnému světelnému kruhu! Rozsviťte portály a projděte jimi, abyste viděli svět plný tajemství. Uspořádejte a poté přeskupte, abyste si mohli znovu vytvořit různé scény z Dr. Strange Sanctorum.

Když už budete v tom, plynule odstraňte části této skvělé sady, aniž byste narušili akční hru nebo zobrazení pomocí našich bezdrátových konektorů. Odhalujte sekci po sekci výbušnou akci a úchvatné detaily v proslulém příbytku Doktora Strange.

Tato světelná sada se dodává s jedním z našich na míru navržených svítících sloupků lamp a také s dostatečným množstvím různých cihlových prvků pro vytvoření 3 našich praktických reflektorů. Osvětlete s chutí exteriér Bleecker Street 177A a vystavte svůj neuvěřitelný výtvor ze stavebnice LEGO stylově a se světlem z mých kostek!

Sady Light My Bricks LEGO Lighting Kit poskytují fanouškům LEGO snadný způsob, jak si přizpůsobit své modely pomocí LED světel. Díky podrobným návodům krok za krokem zvládne osvětlit svou sadu LEGO každý. Všechny naše sady lze zapojit a hrát – není třeba žádných znalostí elektroniky!

Sada LED osvětlení pro LEGO modely.

Tato sada je pouze sada LED osvětlení. Všechny sady LEGO® zobrazené na obrázcích a videích se prodávají samostatně.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Powerbanka či síťový adaptér nejsou součástí balení.

Napájecí adaptér najdete zde.

Powerbanku najdete zde. 

Bateriový kit na USB je zde.

 

Obsah:

19x Různá bitová světla

2x Pásová světla

2x Otočné světelné kroužky

1x Sloupek lampy

1x Deska s efekty

9x Rozšiřující desky

11x Propojovací kabely

3x Bezdrátové napájecí konektory

4x Lepicí čtverečky

23x Různé cihly

1x Napájecí kabel USB (zdroj napájení není součástí balení)

Další vlastnosti: Typ hry Doplněk. EAN 754523893525. 1. Základní hra / rozšíření Doplněk. . . . . . . . .

Katalogové číslo: 754523893525 Kategorie: ,

Související produkty