Light my Bricks Sada světel – LEGO Disney Hocus Pocus The Sanderson Sisters’ Cottage 21341

2 649 

Light my Bricks Sada světel – LEGO Disney Hocus Pocus The Sanderson Sisters’ Cottage 21341  Light my Bricks Light my Bricks Sada světel – LEGO Disney Hocus Pocus The Sanderson Sisters’ Cottage 21341 2649 Kč

Popis produktu

Nakonec je to jen snůška hokusů pokusů! Rozsviťte LEGO Hocus Pocus: a uvidíš mocný návrat zlověstných sester… zpět ze záhrobí!

Oživ tuto vážně strašidelnou sadu LEGO pomocí 28 jednotlivých LED diod. Chaloupka plná postaviček je zalitá strašidelnou září svíček díky 12 světýlkům Micro Bit Lights, která jsou tak malá, že se vejdou i do nejmenšího prostoru LEGO – a po připojení k desce s blikacími efekty blikají s filmovým realismem!

Bublinky, bublinky, dřina a problémy! Čarodějnický kotel svítí strašidelnou zelenou barvou díky jedinému zelenému bitovému světlu. Velké teplé bílé bitové světlo a také 3 další žlutá bitová světla – se světlem Light My Bricks si můžete znovu vytvořit jednu z oblíbených kouzelných filmových scén!

Sada Chaloupka sester Sandersonových si zachovává plnou hratelnost i s touto sestavenou světelnou sadou. Otáčej vodním kolem postaveným z kostek a sleduj, jak se z komína valí růžový kouř, přičemž kouzelnou záři vrhá Velké růžové bitové světlo.

Sady Light My Bricks LEGO Lighting Kit poskytují fanouškům LEGO snadný způsob, jak si přizpůsobit své modely pomocí LED světel. Díky podrobným návodům krok za krokem zvládne rozsvítit svou stavebnici LEGO každý. Všechny naše sady lze zapojit a hrát – není třeba žádných znalostí elektroniky!

Další vlastnosti: Typ hry Doplněk. EAN 726684099573. 1. Základní hra / rozšíření Doplněk. . . . . . . . .

Katalogové číslo: 726684099573 Kategorie: ,

Související produkty