Light my Bricks Sada světel – LEGO DC Batcave Shadow Box 76252

3 699 

Light my Bricks Sada světel – LEGO DC Batcave Shadow Box 76252  Light my Bricks Light my Bricks Sada světel – LEGO DC Batcave Shadow Box 76252 3699 Kč

Popis produktu

Kultovní úkryt křižáka v kápi je tady! Interaguj a vystav si Jeskyni LEGO DC Batman – Stínový box 76252 a samozřejmě ji rozsviť, s kostkami Light My Bricks!

Tato světelná sada obsahuje celkem 47 samostatných LED diod, aby zvýraznila mnoho netopýřích prvků obsažených v této úžasně detailní výstavní sadě – zajistí, aby byla stále ikonická netopýří silueta zahalena světlem a viditelná odkudkoli, kde je umístěna!

Když už mluvíme o ikonických netopýřích prvcích, není většího než Batmobil! Jeho motor s přídavným spalováním šlehá plameny díky naší desce s efektem blikání, zatímco sedí uprostřed špičkově osvětlené garáže v Batcave.

Rotující a blikající bitová světla pomáhají dokreslit vážnost high-tech prostředí, zatímco samotná dráha je osvětlená a sekvenčním startovacím obrazcem – díky naší desce s efekty blikání.

Díky odbornému návrhu instruktážního týmu Light My Bricks si tato sada zachovává plnou funkčnost a pohyb po sestavení světelné stavebnice. Otevírejte a zavírejte neuvěřitelnou stínovou krabici, jak se vám zlíbí. Otáčejte křeslem, otevírejte dveře zbrojnice a snadno vyměňujte počítačové monitory, a to vše za svitu autentických miniaturních LED diod!

Sady Light My Bricks LEGO Lighting Kit poskytují fanouškům stavebnice LEGO snadný způsob, jak si přizpůsobit své modely pomocí LED světel. Díky podrobným návodům krok za krokem může svou stavebnici LEGO rozsvítit každý. Všechny naše stavebnice lze zapojit a hrát – není třeba žádných znalostí elektroniky!

Další vlastnosti: Typ hry Doplněk. EAN 726684095414. 1. Základní hra / rozšíření Doplněk. . . . . . . . .

Katalogové číslo: 726684095414 Kategorie: ,

Související produkty