Libellud Obscurio

949 

Libellud Obscurio  Libellud Libellud Obscurio 949 Kč

Popis produktu

Čaroděj je zde, aby vás dostal! Najděte si cestu mezi iluzemi, ale pozor na zrádce ve svých řadách! S tajemným Grimoárem vedete svůj tým k východu z knihovny pomocí obrázků, na které poukazují určité podrobnosti a detaily. Při spolupráci musí hráči najít východ co nejrychleji a vyhnout se výběru nesprávných karet. Jako člen týmu je zde však i zrádce, který chce ostatní dovést na scestí. Úspěšnému odchodu z knihovny brání na cestě řada pastí, což ztěžuje komunikaci s týmem.

Obscurio je originální rodinná hra, s tématem obrázkové komunikační hry s tajnou rolí. Hra má bohatý obsah a přináší hráčům ve svém žánru svěží novou zkušenost tím, že klade důraz na detaily obrázků a neustálé pochybnosti vyvolané přítomností zrádce.
Komunikujte efektivně a vyhněte se iluzím na vaší cestě k útěku z kouzelnické knihovny!

Recenze hry v AJ:

 

 

Další vlastnosti: Typ hry Rodinná, Kooperativní. Herní doba 40 minut. Autor L'Atelier. EAN 3558380064848. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 8. 7. Herní doba (minut) 31-45.

Katalogové číslo: 3558380064848 Kategorie: , , ,
Výrobce:Libellud

Související produkty