Last Night on Earth: The Zombie Game

1 599 

Last Night on Earth: The Zombie Game  Flying Frog Productions Last Night on Earth: The Zombie Game 1599 Kč

Popis produktu

Last Night on Earth: Zombie Game je desková hra, ve které se hrdinové z malého městečka utkají s hordou zombíků. Tým čtyř hrdinů si vybírá jedna skupina hráčů a zombie ovládá jeden nebo dva hráči. Každý hrdina má své vlastní speciální schopnosti. Hrací deska je modulární, čímž se mění rozložení města a startovní pozice jednotlivých hrdinů. Hra obsahuje několik scénářů, které zahrnují jednoduché přežití, záchranu nebo útěk. Různé kombinace hrdinů, scénářů a konfigurací hrací desky nabízejí velkou znovuhratelnost.

Balíček hrdinů a balíček zombie přináší taktické bonusy pro každou stranu. Boj se řeší pomocí šestistěnných kostek, které jsou modifikovány kartami zbraní, jimiž mohou být hrdinové vybaveni. Mnoho karet obsahuje tropy zombie filmů, aby bylo dosaženo pocitu, že se hraje horor. Všechny herní obrázky jsou fotografické, což umocňuje filmový dojem. Ke hře je také přiložen soundtrack na CD s originální tematickou hudbou.

Každý hrdina má svou vlastní plasticky vymodelovanou miniaturu. Ve hře je také 14 zombie ve dvou barvách. Ostatní objekty a efekty jsou zastoupeny kvalitními kartonovými žetony.

Další vlastnosti: Typ hry Tématická. Autor Jason C. Hill. Herní doba 90 minut. EAN 9780979658501. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) 90.

Katalogové číslo: 9780979658501 Kategorie: , , ,

Související produkty