Labyront games Labyront

2 999 

Labyront games Labyront  Labyront games Labyront games Labyront 2999 Kč

Popis produktu

Labyront je česká, ručně vyráběná hra nejen pro nevidomé.

Dlouholetým vývojem a propojením různých technologií vznikla z plechu a pryskyřice unikátní desková hra s názvem Labyront. Hra poslouží díky svému provedení a vlastnostem nejen k příjemně stráveným okamžikům, ale rozvijí také různé vlastnosti a schopnosti – paměť, prostorovou orientaci, hmat, fantazii či představivost. Hrát ji mohou mladí i ti mladší, zkušenější hráči i úplní začátečníci. 

Labyront samotný je složen ze čtyř okruhů, v každém okruhu je několik polí, které jsou označena různými reliéfními znaky. Mezi jednotlivými okruhy nalezneme průchody, kterými se hráči dostanou až do samotného středu Labyrontu, kde jsou uloženy čtyři amulety živlů: Země, Voda, Oheň a Vítr. Celá hra je haptická, tedy ve 3D a lze ji hrát po hmatu.

Pro svou cestu k záchraně planety Země si mohou hráči zvolit buď základní, nebo rozšířenou variantu hry. Hráči posouvají své figurky (kameny) po jednotlivých polích na základě hodu kostkami dle daných pravidel. Hrací plán je magnetický, takže na ní hrací kameny pěkně drží.

Tip č. 1: Hra je luminiscenční, tzn. že po nasvícení krásně svítí, zkuste si ji zahrát s přáteli i po tmě.
Tip č. 2: Zavažte si oči a poznávejte zákoutí Labyrontu jen prostřednictvím svého hmatu.

Průměr 41 cm
Hmotnost 2 kg
Každý kus je originální.

Jedná se o luminiscenční verzi hry.

Video o hře:

Zvuková pravidla:

Další vlastnosti: Typ hry Rodinná. Herní doba 10-180 minut. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 7. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel český. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) do 15. 7. Herní doba (minut) 16-30. 7. Herní doba (minut) 31-45.

Katalogové číslo: 42327 Kategorie: , , ,

Související produkty