Kollosal Games Lost Empires: War for the New Sun

719 

Kollosal Games Lost Empires: War for the New Sun  Kollosal Games Kollosal Games Lost Empires: War for the New Sun 719 Kč

Popis produktu

Vítejte na 581.

Na této vzdálené planetě bojují čtyři frakce o kontrolu nad mimozemskými artefakty, které zde zanechala vyspělá a starobylá civilizace. Bojujícími frakcemi jsou Terra Corps, Scion Imperium, Neo Human Republic a Feng. Země je téměř v troskách, a tak 581 poskytuje šanci na vznik druhé Země, ale kdo bude vládnout? Kdo jako první vybuduje Wormgate a přepraví skrze ni své armády, aby dobyl celý 581?

Během invaze v 581 postavily frakce velké mezihvězdné základny, aby mohly ubytovat, kontrolovat a rozmístit vojska. Tyto základny jsou známé jako Úly. Jako hráč se ujímáte role velitele jednoho z těchto Úlů, ze kterého vysíláte své síly do boje o kontrolu nad starobylými mimozemskými artefakty a nadvládu nad samotným 581.

Lost Empires je karetní hra s ovládáním oblasti, která se hraje na principu “head-to-head” a klade důraz na taktický pohyb a design balíčků. Každý hráč si vybere frakci, za kterou bude hrát, a z karet, které má daná frakce k dispozici, sestaví balíček 18 karet, se kterými se pustí do boje. Artefakty získáváte kontrolou cílů a ničením elitních nepřátelských jednotek vylepšených mimozemskou technologií. Jakmile nasbíráte dostatečný počet artefaktů, použijete je ke stavbě Wormgate. Kdo první postaví Wormgate, vyhrává válku o nové slunce.

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 30-45 minut. Autor Brad Pye. EAN 3760146640689. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 4. Jazyk pravidel anglický. 3. Jazyk hry anglický. . . . .

Katalogové číslo: 3760146640689 Kategorie: , , ,

Související produkty