HUBELINO KIGA Kuličková dráha – Prvky kuličkové dráhy 156 ks

2 499 

HUBELINO KIGA Kuličková dráha – Prvky kuličkové dráhy 156 ks  Hubelino HUBELINO KIGA Kuličková dráha – Prvky kuličkové dráhy 156 ks 2499 Kč

Popis produktu

Ideální pro ty, kteří už mají doma spoustu stavebních kostek; objevte naše čistě dráhové prvky, které vdechnou vašim stávajícím stavebním kostkám nový život a umožní vám postavit dynamické a velkolepé kuličkové dráhy. Balení obsahuje: 136x prvky kuličkové dráhy, 20x kuličky.
Doporučený věk: 4+

Díly stavebnice jsou kompatibilní s běžnými komponenty jiných výrobců, takže je můžete kreativně kombinovat se svými stávajícími stavebnicemi a tematickými světy. Stejně jako všechny produkty Hubelino je i tato sada vyráběna v Německu podle nejvyšších standardů kvality.

Naše modulární a kompatibilní kuličkové dráhy jsou navrženy tak, aby zůstaly na svém místě a děti se mohly soustředit na zábavu. Podporují prostorovou inteligenci a pochopení základních fyzikálních pojmů, jako je zrychlení a gravitace. Stavění kuličkové dráhy stimuluje pracovní paměť a zlepšuje analytické myšlení, ať už s návodem, nebo při volné hře. A co je nejlepší, vycházíme ze stávajících systémů, abychom prodloužili jejich životnost v dětském pokoji.

Další vlastnosti: Materiál Plast. EAN 4250331420558. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 4. . . . . . . .

Katalogové číslo: 4250331420558 Kategorie: , ,
Výrobce:Hubelino

Související produkty