Horrible Guild Dungeon Fighter in the Labyrinth of Sinister Storms

1 199 

Horrible Guild Dungeon Fighter in the Labyrinth of Sinister Storms  Horrible Guild Horrible Guild Dungeon Fighter in the Labyrinth of Sinister Storms 1199 Kč

Popis produktu

Dungeon Fighter se vrací ve zbrusu nové druhé edici, 10 let po svém původním vydání!

Nová série Dungeon Fighter vychází v různých samostatných verzích, z nichž každá obsahuje zcela jiný dungeon! Najdete v ní starý dobrý zážitek z kooperativní hry s bláznivými hody kostkami (vylepšenými o zjednodušená pravidla), jedinečnou cílovou desku s vlastními herními prvky a samozřejmě různé kostky, hrdiny, zbraně, nestvůry, bossy a místnosti. Je to jako pokaždé úplně jiná hra!

Vklouzněte s našimi hrdiny do mrazivých síní Hradu děsivých mrazů, ledové pevnosti, kde jim neustále hrozí propadnutí do mrazivého pekla! Obsahuje superposuvné kostky d4 a cílovou desku s motivem čtverce pro mrazivé dobrodružství Dungeon Fighter!

Staňte se profesionálním hrdinou! Prozkoumejte dungeon, čelte podivným a krutým příšerám a probojujte se až k závěrečnému Bossovi! Abyste tyto ďábly porazili, budete muset využít veškeré své soustředění a obratnost a házet kostkami na správná místa hlavní cílové desky.

Další vlastnosti: Typ hry Párty, Rodinná. Herní doba 45-60 minut. Autor Aureliano Buonfino, Lorenzo Silva, Lorenzo Tucci Sorrentino. EAN 8056324760603. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 60.

Katalogové číslo: 8056324760603 Kategorie: , , ,

Související produkty