Grimlord Games Village Attacks: Order of the Tower

509 

Grimlord Games Village Attacks: Order of the Tower  Grimlord Games Grimlord Games Village Attacks: Order of the Tower 509 Kč

Popis produktu

Toto rozšíření přináší do hry hrdiny z kanálu Dice Tower. Paladin Sam, Bard Tom a Čaroděj Zee jsou legendární hrdinové, kteří se vám postaví v tomto jedinečném crossoveru mezi Village Attacks a Dice Tower.

Obsahuje 3 miniatury hrdinů a jejich 3 hrací desky.  

Village Attacks je kooperativní hra, kde hráči přebírají roli těch nejslavnějších tvorů folklóru a legend známých z celého světa a brání společně hrad! Hluboko ve vzdálené části světa jste se vy a vaši obludní spolupracovníci usadili v ohromném zámku. Ale místní vesnička už má dost zla, které leží u jejích dveří a rozhodla se obléhat hrad ve snaze vymýtit všechny vaše špatnosti ze světa.

Recenze v AJ:

Další vlastnosti: Typ hry Kooperativní. Herní doba 30-180 minut. Autor Adam Smith. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) 121-180. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7,7.

Katalogové číslo: 10684 Kategorie: , , ,

Související produkty