Greater Than Games Trogdor!! The Board Game

1 499 

Greater Than Games Trogdor!! The Board Game  Greater Than Games Greater Than Games Trogdor!! The Board Game 1499 Kč

Popis produktu

Po celá staletí legendární drak Trogdor, terorizoval království svými spalujícími plameny. Nyní opět sestoupil z hor a nezastaví se, dokud nespálí celou krajinu a všechny ty nešťastníky, kteří se jim postaví do cesty!
Kult tajemných mnichů, které se nazývají strážci Trogdoru, zasvětil svůj život pomoci mocnému drakovi v jeho ničivém životním úkolu devastace a úplném spálení země. To je místo pro vás!

Ve hře Trogdor!: The Board Game, vy a vašich pět společníků převezmete role těchto tajených minchů, každý s vlastními jedinečnými schopnostmi a magickými předměty. Střídejte se a řídte Trogdora v jeho ničivé cetě. Pomozte mu vyhýbat se nepříjemným rytířům a lukostřelcům, požírat ubohé rolníky a vypalovat krajinu!

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Rodinná. Herní doba 30-60 minut. Autor James Ernest, Matt Chapman, Mike Chapman, Mike Selinker. EAN 88085428397. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) 31-45.

Katalogové číslo: 880485428397 Kategorie: , , ,

Související produkty