Grand Gamers Guild The Artemis Project: Satellites & Commanders

699 

Grand Gamers Guild The Artemis Project: Satellites & Commanders  Grand Gamers Guild Grand Gamers Guild The Artemis Project: Satellites & Commanders 699 Kč

Popis produktu

Sotva jste se uchytili na sněhu, vaše jednotky Stabilizátorů přinesly novou technologii, která umožňuje pokračovat v projektu Artemis. Vypouštění geosynchronních plošin zvaných Charioty, které obíhají kolem Europy a ovlivňují rozvoj kolonií pod ní.

Současně se objevila elitní skupina žen a mužů, zocelených v drsných podmínkách Europy, kteří se ujali větších vůdčích rolí. Tito velitelé získali prestižní postavení s velkou mocí a autoritou nad rostoucími koloniemi.

S jedním drsným vývojovým cyklem za sebou se snažíte rozšířit svou kolonii a znovu soutěžit o založení nejúspěšnější základny na Europě bohaté na zdroje. Projekt Artemis pokračuje…

Projekt Artemis: Projekt Artemis: Satelity a velitelé je rozšíření, které do základní hry přidává dvě nové významné možnosti strategické hry. Satelity jsou mimoplanetární lokace, ke kterým mají hráči přístup a mohou nenápadným, ale mocným způsobem ovlivňovat dění na povrchu Měsíce pod nimi. Velitelé jsou novou kategorií kolonistů, kteří mohou vystupovat jako jakýkoli typ kolonisty, propůjčovat svou sílu kostkám, které posíláte na různá místa, a pomáhat při bodování na konci hry.

 

 

Další vlastnosti: Typ hry Karetní, Strategická. Herní doba 60-75 minut. Autor Daniel Rocchi. EAN 787269685925. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 13. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) 61-90.

Katalogové číslo: 787269685925 Kategorie: , , ,

Související produkty