Grail Games Elevenses

349 

Grail Games Elevenses  Grail Games Grail Games Elevenses 349 Kč

Popis produktu

Elevenses je karetní hra, ve které se vážené společenské kruhy 20. let 20. století snaží servírovat ty nejlepší ranní čaje!

Každý hráč začíná kolo s identickou sadou jedenácti karet ranního čaje. Každá karta má bodovou hodnotu a také speciální akci, kterou je třeba provést při jejím zahrání. Čím nižší je bodová hodnota karty, tím lepší je její síla. Tyto síly vedou k překvapivým interakcím mezi hráči! Karty je také třeba zahrát na určité místo na stole. Kdykoli je karta zahrána, ve většině případů si vezmete kartu, která byla předtím na její pozici, což vyžaduje, abyste si pečlivě naplánovali svůj ranní čaj!

Kolo končí, když některý z hráčů zahraje kartu “Elevenses”. Je čas na čaj! Hráči porovnávají hodnotu svých karet. Body se udělují těm, kteří mají nejvyšší počet bodů za ranní čaje. Hra pokračuje, dokud některý z hráčů nezíská 7 nebo více bodů. Podává nejlepší ranní čaje ze všech a vyhrává hru!

 

Další vlastnosti: Typ hry Párty, Karetní, Rodinná. Herní doba 30 minut. Autor David Harding (II). 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 16-30. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 6.2.

Katalogové číslo: 7004659999924 Kategorie: , , ,
Výrobce:Grail Games

Související produkty