GMT Games Twilight Struggle: Red Sea – Conflict in the Horn of Africa

1 049 

GMT Games Twilight Struggle: Red Sea – Conflict in the Horn of Africa  GMT Games GMT Games Twilight Struggle: Red Sea – Conflict in the Horn of Africa 1049 Kč

Popis produktu

Součástí seriálu GMT Lunchtime Series, Twilight Struggle: Je to karetní hra pro dva hráče, která navazuje na oceněnou hru Twilight Struggle.

Píše se rok 1974 a Sovětský svaz a Spojené státy vedou po celém světě boj na život a na smrt. Jak se během studené války často stávalo, do centra pozornosti se náhle dostala relativně neznámá oblast zeměkoule. Etiopský císař Haile Selassie I., základní spojenec USA v Africe, zestárl a stal se stále více diktátorským. Když byl v roce 1974 svržen, chopila se moci marxistická koalice. Toto nové revoluční vedení zahájilo řetězec událostí, které narušily regionální rovnováhu sil a rozpoutaly všechny známé prvky studenoválečného soupeření v Africkém rohu.

Hra Twilight Struggle má omezenější rozsah a mnohem kratší herní dobu: Je to ideální způsob, jak seznámit nové hráče se systémem Twilight Struggle, a přitom zachovat veškeré napětí, rozhodování a téma původní klasické hry. Karty z Twilight Struggle lze použít v TS: Rudé moře a naopak.

Další vlastnosti: EAN 817054012381. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. . . . . . . .

Katalogové číslo: 817054012381

Související produkty