GMT Games Commands & Colors Samurai Battles

2 049 

GMT Games Commands & Colors Samurai Battles  GMT Games GMT Games Commands & Colors Samurai Battles 2049 Kč

Popis produktu

Samurai Battles je hra založená na systému Commands & Colors, který využívají hry Battle Cry, Memoir ’44, Commands & Colors Ancients, nebo Commands & Colors Napoleonics. Hra vám umožní prožít nejednu historickou bitvu z dějin starého Japonska. Pravidla se soustředí nejen na vojenské reálie, ale také na využití terénu. Měřítko bitev je modulární. Zatímco v některých scénářích může jedna figurka reprezentovat celý klan, jindy se může jednat o hrstku statečných.

Bitvu řídíte pomocí command karet, zatímco o krvavých bitkách rychle a efektivně rozhodují hody kostkami. Dále tu najdete mechaniky dračích karet a systému Honor & Fortune. O vítězství však bude rozhodovat především vaše znalost silných a slabých stránek všech jednotek a vaše schopnost strategie.

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Válečná. Autor Richard Borg. EAN 817054012084. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 2. 7. Herní doba (minut) 60. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 8.2.

Katalogové číslo: 817054012084 Kategorie: , , ,
Výrobce:GMT Games

Související produkty