Gamia Games Sagnir

699 

Gamia Games Sagnir  Gamia Games Gamia Games Sagnir 699 Kč

Popis produktu

Na počátku času byl Ostrov. Existoval v rovnováze se všemi věcmi. Jedna po druhé se z hlubin vynořovaly bájné bytosti, stvořené z jednoho ze čtyř živlů: ohně, vzduchu, země nebo vody. Mýtické bytosti prosperovaly v harmonii s živly i mezi sebou navzájem. Po eónech se živly samy staly neklidnými a chaotickými a narušily jemnou rovnováhu ostrova, když se každý živel snažil podmanit si ostatní. Mýtické bytosti se musely skrývat a zavládl živelný chaos.
Jsi jedním z Ochránců, tvým úkolem je nastolit rovnováhu v přírodě, aby se Mýtické bytosti mohly vrátit a prospívat v harmonii. Nakonec se jen ten nejúspěšnější Ochránce může stát konečným strážcem ostrova.
Sagnir je hra s pokládáním destiček pro 2 – 4 hráče od 14 let. Lze ji hrát i s mladšími hráči.
V průběhu hry si hráči tahají karty mýtických bytostí, které ukazují určité uspořádání pěti různých destiček krajiny.
Cílem hráčů je uspořádat destičky krajiny na stole tak, aby vytvořily obrazec zobrazený na kartě bájné bytosti. Poté musí hráči přesunout svého pěšce na destičku tohoto obrazce, aby aktivovali kartu bájné bytosti a získali body, které se na konci hry započítají.
Hra končí, jakmile některý z hráčů aktivuje určitý počet bájných bytostí podle počtu hráčů. Hráč s nejvyšším počtem bodů vyhrává.
Všechny mýtické bytosti ve hře vycházejí z islandského a severského folklóru. Popisy a příběhy jednotlivých bytostí najdete v samostatné brožuře Mýtiopedie.
Sagnir nahrazuje dříve vydanou hru z roku 2019 Mýtický ostrov.
Je součástí kolekce The Nordic Heritage od Gamia games; Vedur, Runir & Sagnir.

Další vlastnosti: Typ hry Tématická. Herní doba 20-40 minut. Autor Svavar Björgvinsson, Monika Brzková. EAN . 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 40.

Katalogové číslo: 973C_M1043 Kategorie: , , ,
Výrobce:Gamia Games

Související produkty