Fox in the Box Root: Pomocníci Plenitelů a Krabice na pomocníky

619 

Fox in the Box Root: Pomocníci Plenitelů a Krabice na pomocníky  Fox in the Box Fox in the Box Root: Pomocníci Plenitelů a Krabice na pomocníky 619 Kč

Popis produktu

Potřebujete Lesní říši hry ROOT troch oživit? Není nic snazšího. Zapojte do hry Pomocníky –  jakési NPC z nehrajících frakcí, které si hráči mohou během hry najmout a využít jejich schopností. Obohacují hru a činí mnohem zajímavější ve dvou a třech hráčích. V rozšíření Pomocníků Plenitelů naleznete Pomocníky Zástupů, Ochránců a Kapely.

Krabice Pomocníků Plenitelů je natolik veliká, že slouží k uložení všech dostupných Pomocníků – tedy z rozšíření Plenitelů a Pomocníků Říčního lidu a Podzemní říše.

Hra je určena pro 2–4 hráčů od 10 let.

Obsah:

  • 17 nových dřevěných figurek pomocníků
  • 3 karty pomocníků
  • 1 kostka najmutí
  • žetony najmutí

Rozbalení hry (ČJ):

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Rozšíření. Herní doba 60–90 minut. Autor Nick Brachmann, Patrick Leder, Cole Wehrle, Joshua Yearsley. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry český. 4. Jazyk pravidel český. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 90. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 8.6. 9. Náročnost (1-5) 4.

Katalogové číslo: 973C_M687 Kategorie: , , ,

Související produkty