Flying Frog Productions Last Night on Earth: Timber Peak

1 399 

Flying Frog Productions Last Night on Earth: Timber Peak  Flying Frog Productions Flying Frog Productions Last Night on Earth: Timber Peak 1399 Kč

Popis produktu

Po útěku z města Woodinvale, které ovládli zombie, se hrstka přeživších vydává do hor – ale když dorazí do malého těžařského a hornického městečka Timber Peak, zjistí, že nová noční můra právě začala!

Last Night on Earth (Poslední noc na Zemi): Timber Peak je samostatně hratelná hra plná akce a zároveň rozšíření pro hru Last Night on Earth. Představuje zbrusu nové město Timber Peak s kompletní sadou herních desek, šesti novými hrdiny (včetně tří přeživších verzí hrdinů z původní hry Last Night on Earth), čtyřmi generátory, kompletní sadou 14 zombií, řadou nových scénářů, pravidly pro vypuknutí a šíření požáru, více než 130 novými herními kartami a kompletním systémem zkušeností pro hrdiny i hordu zombií, kteří mohou v průběhu každé hry získávat vylepšení!

Timber Peak je nabitý novým materiálem, který si mohou veteráni přidat do své sbírky nástrojů, a fantastickým způsobem, jak se mohou do akce zapojit noví hráči. Modulární hrací deska na začátku každé hry náhodně určí rozložení města a k dispozici je několik různých scénářů, které přidávají spoustu možností opakovaného hraní. Stejně jako v původní hře jeden nebo dva hráči ovládají zombie, zatímco ostatní ovládají hrdiny.

Pro dosažení atmosféry hororu jsou všechny výtvarné prvky hry fotografické.

Další vlastnosti: Typ hry Tématická. Autor Jason C. Hill. Herní doba 90 minut. EAN 9780984608058. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) 90.

Katalogové číslo: 9780984608058 Kategorie: , , ,

Související produkty