Fireside Games Castle Panic: Crowns and Quests

849 

Fireside Games Castle Panic: Crowns and Quests  Fireside Games Fireside Games Castle Panic: Crowns and Quests 849 Kč

Popis produktu

Castle Panic: Crowns and Quests přidávají do světa Castle Panic nové postavy a úkoly.

Hráči si mohou vybrat z celé řady hratelných postav, z nichž každá má vlastní schopnost, která mění hru a kterou lze použít v tahu daného hráče. Hráči se pomocí těchto schopností pokoušejí splnit řadu úkolů, které je třeba dokončit před zničením hradu. Úkoly mohou zahrnovat mimo jiné získání magických předmětů z políček na hrací ploše, zničení prokletého chrámu nebo teleportaci celého hradu do bezpečí – to vše při boji s armádou příšer.

Podrobněji…
Koruny a úkoly, nejnovější rozšíření hry Castle Panic, přidává 12 hratelných postav s jedinečnými schopnostmi, které hráčům umožňují připojit se ke královskému dvoru a bránit hrad. Každá postava je na začátku hry přiřazena k 1 ze 6 věží. Pokud je tato věž zničena, postava je ztracena a hráč musí pokračovat bez této schopnosti.

Hráči budou tyto schopnosti také potřebovat, protože nyní existují úkoly, které se hráči musí pokusit přežít, aby vyhráli hru. Na začátku hry si hráči vyberou 1 standardní úkol a 1 úkol na závěr hry. Dokud nebudou oba tyto úkoly splněny, bude se hromádka nestvůr stále dokola doplňovat.

Standardní úkoly zahrnují hledání kouzelných svitků, hledání léku na mor šílenství, zadržování magických kamenů, které způsobují, že se nestvůry rodí stále blíže k hradu, a mnoho dalšího. Po splnění standardního úkolu se hráči přesunou k úkolu Endgame, který buď splní, nebo při pokusu o něj zahynou. Endgame Questy obsahují výzvy, jako je zavalení jeskyní, aby se zastavil příliv příšer, závod s časem, aby se zničil prokletý obelisk, a umístění magických portálů, aby se celý hrad teleportoval do bezpečí. Na výběr je 11 standardních a 7 endgame úkolů, které hráčům poskytnou hodiny a hodiny opakovaného hraní při zkoumání všech různých výzev.

Další vlastnosti: EAN 850680002463. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) 46-60. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.7. 9. Náročnost (1-5) 2.1. Autor Justin De Witt.

Katalogové číslo: 850680002463 Kategorie: , , ,

Související produkty