Fantasy Flight Games Star Wars: Legion – Boba Fett (Daimyo) Operative Expansion

599 

Fantasy Flight Games Star Wars: Legion – Boba Fett (Daimyo) Operative Expansion  Fantasy Flight Games Fantasy Flight Games Star Wars: Legion – Boba Fett (Daimyo) Operative Expansion 599 Kč

Popis produktu

Nechvalně proslulý Boba Fett se vrací do hry Star Wars: Legion v novém rozšíření Operative! Toto rozšíření obsahuje novou verzi této ikonické postavy, která vychází z jeho vzhledu ve filmech The Mandalorian a The Book of Boba Fett, a dává hráčům k dispozici nové mocné Operativce, kteří mohou bojovat po boku žoldáků a rebelů. Nádherně vymodelovaná miniatura Boby Fetta, kterou najdete v tomto rozšíření, ohrožuje své nepřátele svou gaderffiovou holí a lze ji sestavit s mandalorianskou helmou i bez ní. Navíc zde hráči najdou tři příkazové karty, díky nimž je Boba Fett v boji ještě všestrannější. A konečně karta vylepšení umožňuje hráčům přizvat Boba Fetta s jeho plamenným projektorem pro ještě větší palebnou sílu.

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Autor Jason Little. EAN 841333119478. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 2. 7. Herní doba (minut) 46-60. 7. Herní doba (minut) 61-90.

Katalogové číslo: 841333119478 Kategorie: , , ,

Související produkty