Fantasy Flight Games Mansions of Madness 2nd Edition

2 799 

Fantasy Flight Games Mansions of Madness 2nd Edition  Fantasy Flight Games Fantasy Flight Games Mansions of Madness 2nd Edition 2799 Kč

Popis produktu

Mansions of Madness (druhá edice) je plně kooperativní atmosférická hororová hra ze světa povídek H. P. Lovecrafta o mýtu Cthulhu, ve které se hráči jako detektivové snaží rozplést děsivou záhadu v tajemném domě poblíž Arkhamu v Massachusetts.

Hráči se vydávají do tajemného sídla, kde se dějí podivné nadpřirozené události, a pátrají ve zdejších místnostech po stopách, aby odhalili a rozpletli celou záhadu. Každý vyšetřovatel má unikátní schopnosti a atributy, jež využívá během hry. Ve starobylém sídle lze najít množství zvláštních předmětů, detektivové se stávají svědky nadpřirozených úkazů a setkávají se s nepozemskými nestvůrami.

Zatímco v prvním vydání této hry musel jeden z hráčů ovládat monstra a hrát úlohu vypravěče, druhá edice toto obstará sama a umožní hrát všem hráčům společně. Hru si může rovněž zahrát také pouze sám 1 hráč.

Mansions of Madness (druhá edice) obsahuje 4 herní kampaně rozličné délky a obtížnosti, přes 500 detailních hracích komponentů (včetně 32 plastových figurek) a konverzní kit pro přidání herních rozšíření z první edice.

Recenze:

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Tématická. Herní doba 120-180 minut. Autor Nikki Valens. EAN 841333101213. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) 121-180.

Katalogové číslo: 841333101213 Kategorie: , , ,

Související produkty