Fantasy Flight Games Cosmic Encounter Duel

1 089 

Fantasy Flight Games Cosmic Encounter Duel  Fantasy Flight Games Fantasy Flight Games Cosmic Encounter Duel 1089 Kč

Popis produktu

Postavte se svému (ne)přáteli ve svižné a potrhlé jízdě zvané Cosmic Encounter Duel! Kosmické ministerstvo pro místní rozvoj rozhodlo, že přijme do hvězdného společenství dva nové národy, jenže potřebný formulář se vytisknul jen jednou, takže úřady přijmou pouze jeden národ. Teď se kandidáti musí utkat v souboji o pět planet, aby se ukázalo, kdo je hoden stát se Certifikovaným národem. 

V Cosmic Encounter Duel se postavíte tváří v tvář svému soupeři a budete zápolit o to, kdo první ovládne 5 planet. Pestré kosmické lodi, tajné taktiky a jedninečné vlastnosti mimozemských druhů vám snad pomohou zvítězit, ale pozor! Na každém kroku číhají pasti a lesti a nikdy nevíte, co si pro vás nachystal osud.  

 

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 30 minut. Autor Frank Brooks, Bill Eberle, Peter Olotka, Greg Olotka. EAN 841333111076. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 2. 7. Herní doba (minut) 16-30.

Katalogové číslo: 841333111076 Kategorie: , , ,

Související produkty