Fantasy Flight Games Arkham Horror LCG The Forgotten Age Campaign Expansion

1 799 

Fantasy Flight Games Arkham Horror LCG The Forgotten Age Campaign Expansion  Fantasy Flight Games Fantasy Flight Games Arkham Horror LCG The Forgotten Age Campaign Expansion 1799 Kč

Popis produktu

Myslíme si, že známe historii Země, ale existují tajemství, která jsou mimo naše chápání, a pravdy, které hrozí zničit naše chápání vesmíru. Když renomovaný historik Alejandro Vela objeví jedno z těchto tajemství – ruiny starobylého a zapomenutého aztéckého města – uvede do pohybu spiknutí, které by mohlo rozvrátit samotnou strukturu času.

V rozšíření kampaně The Forgotten Age se jeden až čtyři vyšetřovatelé připojí k výpravě, která se vydá prozkoumat tyto ruiny a vydá se hluboko do nebezpečných deštných pralesů a zakázaných jeskyní. Přežijí tuto nebezpečnou cestu, nebo se jim stane osudnou?

Toto rozšíření kombinuje veškerý obsah kampaně a scénářů z původního cyklu The Forgotten Age, který byl třetím cyklem rozšíření pro Arkham Horror: The Card Game. Hráči potřebují pouze kopii Arkham Horror: The Card Game Revised Core Set, aby se mohli ponořit do tohoto příběhu.

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Sběratelská, Karetní, Tématická. Herní doba 60-120 minut. EAN 0841333120276. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 8.6. Herní kategorie Rozšíření. Rok vydání 2023. . . .

Katalogové číslo: 0841333120276 Kategorie: , , ,

Související produkty