Enigma Studio Mastabas

249 

Enigma Studio Mastabas  Enigma Studio Enigma Studio Mastabas 249 Kč

Popis produktu

Na náhorní plošině v Gíze byly postaveny tři Velké pyramidy faraonů čtvrté dynastie. Kromě toho se zde nacházely i další stavby určené dalším členům panovnického rodu: Mastaby a Hypogea.

Vy a vaše skupina jste právě objevili novou mastabu a chystáte se ji prozkoumat. První, co najdete, je malba se třemi božstvy tvořícími trojúhelník. Začínáte postupovat vpřed, když vtom objevíte také velmi složité mechanismy, které vás zavedou do nových komnat. Nějak se zdá, že vše spolu souvisí.

V každém tahu si aktivní hráč otevře přístup do nové komnaty tím, že manipuluje se složitými mechanismy z komnaty, ve které se nachází. Tento hráč si musí vybrat kartu z ruky, která se objeví v hrobce, a pohne svým průzkumníkem, aby se pokusil získat poklady.

Hráči musí umístit kartu částečně nad 1 nebo 2 karty na stole. Božstvo zahrané karty musí být schopno porazit alespoň jedno z ostatních božstev z karet, kterých se dotýká. Pokud je nová karta umístěna přes 2 karty se stejným symbolem, získáte 1 poklad.

Poté posuňte pěšáka průzkumníka tolikrát, kolikrát je zahraná karta označena. Pokud pohyb skončí na kartě se symbolem božstva stejné barvy jako zahraná karta, vyhráváte 1 poklad.

Cílem je vyjít s maximálním počtem pokladů. Hra končí:

A) Když jeden z průzkumníků dosáhne karty Východ. Ostatní hráči si odeberou 1 bod pokladu za každou kartu na cestě k dosažení karty Východu.

B) Nebo když je dobrána poslední karta z balíčku.

Další vlastnosti: Typ hry Karetní, Párty. Herní doba 30-50 minut. Autor Felix Bernat Julian. EAN 638097138285. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 31-45.

Katalogové číslo: 638097138285 Kategorie: , , ,
Výrobce:Enigma Studio

Související produkty