Elf Creek Games The Paradox Initiative

1 349 

Elf Creek Games The Paradox Initiative  Elf Creek Games Elf Creek Games The Paradox Initiative 1349 Kč

Popis produktu

“Náš nejnovější objev mění vše! Náš paradox engine nám umožňuje manipulovat s paradoxními částicemi, základními stavebními kameny reality. Minulost, přítomnost i budoucnost – nikdo není mimo náš dosah a nikdo nám nemůže stát v cestě! Tedy možná kromě podvodníků z konkurenční paradoxní laboratoře na konci ulice. Rychle do řídicí místnosti. Vypněte bezpečnostní systémy, budeme se muset proslavit!”

Ve hře The Paradox Initiative jsou hráči šílenými vědci, kteří soutěží o vlákna časoprostoru ze světů napříč multivesmírem. Kdo dokáže nejefektivněji ovládat svůj ” Paradox Engine”, který pracuje s částicemi a shromažďuje data z různých světů? Buďte opatrní! Vaše sbírání vysílá vlny napříč celou existencí a hroutí spojení, která budou budoucí generace potřebovat, aby mohly těžit z výhod vašich bezohledných experimentů.

Paradox Initiative přebírá známé prvky deskové hry, jako je draftování karet, sbírání sad a správa zdrojů, a poté přidává mřížku s disky podobnou hře Bejewelled, se kterou může každý hráč manipulovat. Výsledkem je, že The Paradox Initiative je jednoduchá na naučení, ale náročná na zvládnutí – hráči se pohybují ve třech vzájemně propojených systémech, aby získali co nejvíce časoprostoru a byli vyhlášeni největším vědcem ve vesmíru!

Další vlastnosti: Typ hry Tématická. Herní doba 30-90 minut. Autor Brian Suhre. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 90. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 6.5.

Katalogové číslo: SKU13 Kategorie: , , ,

Související produkty