Elf Creek Games Honey Buzz Deluxe Edition

1 999 

Elf Creek Games Honey Buzz Deluxe Edition  Elf Creek Games Elf Creek Games Honey Buzz Deluxe Edition 1999 Kč

Popis produktu

Včely objevily lákadlo velkého byznysu. Královny různých včelstev věří, že najdou klid a prosperitu, když budou prodávat med medvědům, jezevcům a dalším lesním zvířatům. Jaro je tady a je čas postavit úl, najít nektar, vyrobit med a otevřít první obchod s medem.

Honey Buzz je hra, ve které si hráči budují svůj vlastní úl. Za tímto účelem kreslí různé destičky včelích pláství, které umožňují akce, jež se spouštějí v průběhu hry. Každá destička představuje jinou akci. Kdykoli je destička umístěna tak, aby doplnila určitý obrazec, spustí se série akcí v pořadí, které si hráč zvolí. Destičku vytaženou v prvním kole lze během hry aktivovat až třikrát. Vše závisí na tom, jak hráč umístí své včely a postaví úl. 

Při neustálém rozšiřování včelstva sháníte nektar a pyl, vyrábíte med, prodáváte různé druhy na medvědím trhu, pořádáte ochutnávky medu a staráte se o královnu a její dvůr. Nektaru je jen omezené množství a nebude snadné ho najít. Hráči budou muset prozkoumat nektarové pole a dávat pozor na pátrání ostatních hráčů, aby zjistili, kde se nachází tolik potřebný nektar.

 

Další vlastnosti: Typ hry Tématická, Rodinná. Herní doba 45-90 minut. Autor Paul Salomon. EAN . 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 46-60.

Katalogové číslo: 973C_M705 Kategorie: , , ,

Související produkty