Edition Spielwiese Memoarrr! – Beach Edition (Waterproof)

349 

Edition Spielwiese Memoarrr! – Beach Edition (Waterproof)  Edition Spielwiese Edition Spielwiese Memoarrr! – Beach Edition (Waterproof) 349 Kč

Popis produktu

Hra Memoarrr!, bláznivě zábavná paměťová hra, která se dostala na seznam doporučených her roku 2018 (Spiel des Jahres), nyní vychází v plážové edici s voděodolnými herními materiály a praktickou síťkou na přenášení.

Jakmile hráči vloží do kapes své první mince, země se prudce zatřese. Kapitán Zlatá rybka neschoval své poklady na sopečném ostrově jen tak pro nic za nic! Do moře se valí rudá žhavá láva, která celý ostrov zahalí do hustých oblaků páry. Vzpomene si někdo, jak se dostat zpět na loď, aniž by naslepo vběhl do sopky?

Ve hře Memoarrr! aktivní hráč odkryje jeden z 25 lícem dolů položených destiček lokací. Pokud se zvíře nebo krajina nové lokace shodují se zvířetem nebo krajinou poslední odhalené lokace, jsou v bezpečí, tyto lokace jsou propojeny a na řadě je další hráč. Pokud se však neshodují, hráč prohrává a je vyřazen z kola. Celkem se hraje sedm kol, ale lokace se nikdy nemění. Klíčem k vítězství ve hře Memoarrr! je věnovat pozornost každé destičce při jejím odhalení a poté se snažit zapamatovat si, kde se jednotlivé destičky zvířat a krajiny nacházejí.

Hra je jazykově nezávislá. Pravidla v angličtině a němčině.

Česká pravidla ke stažení zde.

 

Voděodolná verze hry – vhodné na koupaliště, pláž, atd.

Další vlastnosti: Typ hry Rodinná. Herní doba 15 minut. Autor Carlo Bortolini. EAN 4250231735813. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 4. Jazyk pravidel německý. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4.

Katalogové číslo: 4250231714382 Kategorie: , , ,

Související produkty