Eagle-Gryphon Games The Scarlet Pimpernel: Signature Edition

1 050 

Eagle-Gryphon Games The Scarlet Pimpernel: Signature Edition  Eagle-Gryphon Games Eagle-Gryphon Games The Scarlet Pimpernel: Signature Edition 1050 Kč

Popis produktu

Je rok 1793. Francie zažívá teror absolutistického režimu a ani nevinní nejsou v bezpečí před Komisí pro veřejné bezpečí a jejich gilotinou. Uprostřed této politické bouře se jeden odvážný muž rozhodne využít důvtipu a lsti k boji proti brutalitě – The Scarlet Pimpernel (Červený Bedrník).
Spolu se svou ligou následovníků zachraňuje nevinné ze spárů Komise, zanechávajíc za sebou vždy kartu s jedinou květinou, podle níž dostal přezdívku. Angličan Sir Percy Blakeney totiž pro dobro všech nesmí vyzradit svou identitu, aby mohl pokračovat v záchraně budoucnosti Francie. 

Ve hře The Scarlet Pimpernel na sebe vezmete role jeho pomocníků. Musíte splnit 7 záchranných misí, přičemž poslední je nejdůležitější-dostat mladého Dauphina, dědice francouzského trůnu, do bezpečí do Vídně.

Hráči se střídají ve směru hodinových ručiček a během svého kola se mohou buď zapojit do mise, nebo kolo vynechat. Jakmile má všech pět políček mise na sobě kostku, kolo končí a přechází se k samotnému plnění mise. Hra pokračuje dokud nejsou všechny mise splněny.

Hra je určena pro 2-6 hráčů od 12 let

Ukázka hry – v angličtině:

 

 

 

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Kostková. Herní doba 60-90 minut. Autor Brian Kelley. EAN 609456647908. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) 61-90.

Katalogové číslo: 609456647908 Kategorie: , , ,

Související produkty