Dino Flex – Cestovní hra

199 

Dino Flex – Cestovní hra  Dino Dino Flex – Cestovní hra 199 Kč

Popis produktu

Cílem hry je získat v týmech o 2 hráčích jako první 10 bodů. Dvojice mají za úkol spojit své části v co možná nejvíce kombinací, které jsou zobrazeny na kartách.

Nejvíce ohebný tým začíná a dále se týmy střídají ve směru hodinových ručiček. Začínající tým si vezme dvě vrchní karty z dobíracího balíčku a rozhodne, kdo si vezme, jakou kartu. Nyní musí hráči zaujmout takovou pozici, aby se části těla zobrazené na jejich kartách navzájem dotýkaly. Je-li to možné (např. rameno, noha atd.), smíte volit levou nebo pravou, jak chcete. Pokud se týmu podaří propojit zobrazené částí těla, mohou se rozhodnout skončit nebo pokračovat. Pokud se rozhodnou skončit, mohou se odpojit a získat 1 bod za každý pár karet, které úspěšně použily. Pokud se tým rozhodne pokračovat, další hráč otočí další dvě karty a ukáže je tomuto týmu. Dvojice si opět může vybrat, kdo použije, jakou kartu. Hra pokračuje tímto způsobem, dokud tým neskončí nebo není schopen propojit všechny zobrazené části těla. Pokud tým není schopen připojit nově zobrazené části těla a zároveň udržovat původní propojení, ztrácí veškeré body. První tým (nebo hráč v případě nerovnoměrného počtu hráčů), který získal 10 bodů, vyhrává hru.
 

Další vlastnosti: Typ hry Rodinná, Párty. Herní doba 15 minut. EAN 8590878622098. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 5. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel český. 5. Minimální počet hráčů 3. 6. Maximální počet hráčů 8. 7. Herní doba (minut) do 15. .

Katalogové číslo: 8590878622098 Kategorie: , , ,
Výrobce:Dino

Související produkty