Devir The Red Cathedral: Contractors

629 

Devir The Red Cathedral: Contractors  Devir Devir The Red Cathedral: Contractors 629 Kč

Popis produktu

Stavba katedrály sv. Basila probíhá ve stejném tempu. Nastala chvíle vyhledat nejlepší odborníky jednotlivých cechů a uplatnit jejich dovednosti a znalosti, aby se z této památky stalo něco, co překvapí i samotného cara. Je třeba vyslat dodavatele do dalekých končin Ruska, aby dokázali vystoupit z konkurence a dosáhnout vítězství.

Dodavatelé jsou prvním rozšířením Rudé katedrály, hitové hry od Shei Santose a Isra Cendrero, ve které hráči staví moskevský chrám Vasila Blaženého a soutěží o nejpamátnější příspěvek a získání přízně cara. Ilustrace k rozšíření vytvořili Pedro Soto a Chema Román, dva umělci inspirovaní dílem Ivana Bilbina, ruského umělce proslulého majestátním ztvárněním slovanského folkloru ve svých dílech. Rudá katedrála vyniká mezi hrami z poslední doby originálním rondelovým mechanismem, který si získal srdce tisíců hráčů po celém světě.

Další vlastnosti: EAN . 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 90. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 8.3. 9. Náročnost (1-5) 2.8. Autor Isra C..

Katalogové číslo: 93484 Kategorie: , , ,
Výrobce:Devir

Související produkty