Devir Mazescape XP: Cryo-C

245 

Devir Mazescape XP: Cryo-C  Devir Devir Mazescape XP: Cryo-C 245 Kč

Popis produktu

Mazescape je fascinující a poutavá hra s bludišti pro jednoho hráče, která zaručuje intenzivní chvíle, kdy budete hledat cestu ven. Je to hra, kterou si můžete vzít kamkoli s sebou a hrát ji znovu a znovu, abyste objevili všechna rozmanitá zákoutí sedmi přiložených map bludišť, které se vám budou měnit pod rukama.

Jedná se o zcela unikátní koncept, který vás nepřestane překvapovat a zároveň vám bude působit příjemné přemýšlecí bolehlavy. V této originální hře rozložíte mapu na stůl a s ukazovátkem, které je součástí balení, začnete svoji cestu bludištěm u kompasové růžice. Putujte po bílých cestách labyrintu, aniž byste kdy toto ukazovátko zvedli z mapy. Musíte otevírat a zavírat různé části mapy a hledat Nemožný trojúhelník, díky němuž uniknete z bludiště. Budete procházet pod mosty, lézt po žebřících a běhat v kruzích v bludišti i ve vlastní hlavě, dokud vás východ nakonec nezavede do… dalšího bludiště!

Mazescape XP: Cryo-C – Když se hlavní počítač zásobovací lodi nečekaně probudí z režimu spánku, je jasné, že se něco pravděpodobně pokazilo. Jste stále ve vesmíru, nikdo není poblíž vás a alarm centrálního reaktoru nepřestává houkat. Po opuštění své kapsle zjistíte, že všichni ostatní zmizeli. Kdo, nebo ještě lépe, co je uneslo? Abyste to zjistili, nabruste svůj důvtip, trpělivost a pozorovací schopnosti.

Až se poprvé dostanete zcela ven ze všech sedmi bludišť, můžete se pokusit o nemožné. Vraťte se v této výzvě na začátek a najděte všechny poklady, které jsou v sedmi prokletých bludištích velmi dobře ukryty!

 
Hra je určena pro 1 hráče od 8 let. Pravidla jsou anglicky. Herní materiál je jazykově nezávislý. 
 

Herní materiál:
– 7 skládacích velkoformátových map bludišť
– ukazovátko
– pravidla hry
– magnetická krabička

 

Upoutávka:

 

Recenze:

Další vlastnosti: EAN 8436589626659. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 1. 7. Herní doba (minut) 15. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7. Autor Pablo Céspedes. Autor Víctor Hugo Cisternas.

Katalogové číslo: 8436589626659 Kategorie: , , ,
Výrobce:Devir

Související produkty