Cryptozoic Entertainment Rick and Morty: The Ricks Must Be Crazy

489 

Cryptozoic Entertainment Rick and Morty: The Ricks Must Be Crazy  Cryptozoic Entertainment Cryptozoic Entertainment Rick and Morty: The Ricks Must Be Crazy 489 Kč

Popis produktu

Ve hře podle  animovaného fenoménu Rick and Morty na vás čekají oblíbené postavy jako je nejen Rick a Morty, ale také Zeep a Kyle. Vžijte se do jednoho z nich a představte si úžasnou technologii, kterou jste stvořil pro vytváření energie pro celý svět. Hra nevychází z celého seriálu, ale z dílu The Ricks Must Be Crazy. Celý děj se odehrává ve čtyřech lokacích, a to Rickverse, Microverse, Miniverse a Teenyverse. Získejte energii pro sebe dřív než vaši protihráči.

Díky deletaci času a dalším různým pseudo-vědeckým blbostem – čím hlouběji do zmenšených “universes” cestujete, tím více akcí pro dané kolo budete mít. Ale každá další “Verse” bude primitivnější než ta předchozí, proto pro vás bude složitější vytvořit potřebnou energii. Vybudujte trvalou dodávku energie pro svojí sobeckou potřebu a vítězství je vaše. 

 
Recenze v AJ:
 
 

 

 

 

 

Další vlastnosti: Typ hry Tématická, Karetní. Herní doba 30-45 minut. Autor Matt Hyra. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 17. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 31-45. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 6.1.

Katalogové číslo: 814552026612 Kategorie: , , ,

Související produkty