Cool Mini Or Not Victorian Masterminds

1 299 

Cool Mini Or Not Victorian Masterminds  Cool Mini Or Not Cool Mini Or Not Victorian Masterminds 1299 Kč

Popis produktu

Sherlock Holmes je mrtev! Když již nestojí nejlepší detektiv Londýna padouchům v cestě, rozhodli se rozpoutat největší možný teror. Ty jsi jeden z těch padouchů.

Když je Evropa bez ochrany, posíláš ty a další padouši své posluhovače do různých měst, aby využili jejich rozličné schopnosti, sbírali materiál pro tvá steampunková udělátka, ničili budovy a plnili úkoly. Mezitím jde po tově tajná služba. Každé udělátko je jiné a umožňuje jiné akce a tím dělá hru strategickou a asymetrickou.

Během hry hráči po tazích umísťují své žetony pěti různých agentů lícem dolů na akční pole. Jakmile jsou tři žetony na jendom poli, otočí se a aktivují v pořádí v jakém na pole přišly. Agenti provedou akci pole a navíc speciální akci podle typu agenta. Když největší padouch dokončí své udělátko, nebo se tajné službě podaří zlo zastavit, hra končí. Padouch s nejvíce body vítězí.

Hra je určena pro 2-4 hráčů od 14 let.

 

Pravidla jsou v angličtině. Herní materiál je v angličtině. 

 

Hraní hry – Playthrough:

Recenze:

 

 

 

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 45-60 minut. Autor Antoine Bauza, Eric M. Lang. EAN 889696008695. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 46-60.

Katalogové číslo: 889696008695 Kategorie: , , ,

Související produkty