Cool Mini Or Not Marvel United: Civil War

1 039 

Cool Mini Or Not Marvel United: Civil War  Cool Mini Or Not Cool Mini Or Not Marvel United: Civil War 1039 Kč

Popis produktu

Po tragické operaci superhrdinů, která si vyžádala mnoho obětí, byl schválen zákon o registraci superlidí, který hrdiny donutil odhalit svou tajnou identitu a podrobit se vládnímu dohledu. Iron Man s touto politikou souhlasil a shromáždil kolem sebe tým hrdinů podporujících registraci, aby ji prosadil. Kapitán Amerika se naopak domníval, že hrdinové musí být mimo přímou vládní kontrolu. Přidali se k němu další hrdinové, kteří byli proti registraci, stali se psanci a vytvořili Secret Avengers. Mezi oběma stranami nevyhnutelně vypukl násilný konflikt a nyní padouši sedí stranou, zatímco se kdysi spřátelení hrdinové střetávají proti sobě v totální Občanské válce!

Toto rozšíření přináší zcela nový způsob hraní Marvel United! Díky herním režimům Občanské války se jedná o skutečnou hru Hráč proti hráči, ve které se proti sobě střetávají dva týmy hrdinů, přičemž padouch není na dohled. Toto rozšíření, které obsahuje soupisku Hrdinů z obou stran Konfliktu o registraci, přináší dva způsoby, jak mohou hráči bojovat proti sobě: buď příležitostnější Souboj hrdinů, nebo soutěživější, asymetrický a tematický Souboj o registraci! Který tým si vyberete?

Další vlastnosti: Typ hry Karetní, Tématická, Kooperativní. Herní doba 40 minut. Autor Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang, Francesco Rugerfred Sedda. EAN 0889696017260. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) 40.

Katalogové číslo: 0889696017260 Kategorie: , , ,

Související produkty