Cool Mini Or Not Fairy Tale Inn

1 049 

Cool Mini Or Not Fairy Tale Inn  Cool Mini Or Not Cool Mini Or Not Fairy Tale Inn 1049 Kč

Popis produktu

Koná se Fantastický jarmark a všechny pohádkové postavy, které tam dorazí, mají jedinou možnost, kde se ubytovat. V hostinci Fairy Tale Inn! O hostinec se ale dělí dva majitelé, a ti spolu soutěží, kdo dokáže hostům nabídnout více pohodlí! Za správně vybrané pokoje dostávají více zlata, a samozřejmě umisťují hosty tak, aby nedocházelo k žádným rvačkám.

Ve hře Fairy Tale Inn dva hráči soupeří  v tom, kdo vydoluje z hostů co nejvíce peněz. Náhodně vyberete kartičky hostů, poté vezmete příslušné žetony a vhodíte je do pytlíku. Žetony se náhodně tahají a umisťují do desky hotelu. Když umístíte žeton hosta, bodujete za místnost kde skončil a hosty v sousedních místnostech. Tři malá prasátka jsou ráda pohromadě, zatímco vlk s Karkulkou se spolu nesnesou. Hra končí, jakmile se zaplní všechny místnosti. Poté se skóruje za schopnosti postav, které se vztahují ke konci hry a hráč s nejvíce dukáty vítězí.

Další vlastnosti: Typ hry Rodinná. Herní doba 15-20 minut. Autor Remo Conzadori, Paolo Mori. EAN 889696011039. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 2. 7. Herní doba (minut) 16-30.

Katalogové číslo: 889696011039 Kategorie: , , ,

Související produkty