Cool Mini Or Not Broken Compass – Season 3 Voyages Extraordinaires

1 039 

Cool Mini Or Not Broken Compass – Season 3 Voyages Extraordinaires  Cool Mini Or Not Cool Mini Or Not Broken Compass – Season 3 Voyages Extraordinaires 1039 Kč

Popis produktu

Rozšíření Voyages Extraordinaires se inspiruje dobrodružnými klasikami Julese Verna, jako je Cesta do středu Země a Cesta kolem světa za 80 dní. Obsahuje dodatečná pravidla pro správu misí a sázek, Mimořádné vynálezy, stejně jako tipy pro vytváření klubů dobrodruhů a expedic, a také sezónu připravenou ke hře na přání.

* “Jakou cestu nám štěstí přisoudí, takovou se vydáme”. Vydejte se na cestu za dobrodružstvím jako v nadčasových románech Julese Verna.

* Broken Compass je založen na vysoce filmovém systému Fortune: souboru herních mechanik, které využívají malé pooly šestistěnných kostek k určení výsledku jakéhokoli úkolu, který může znamenat riziko nebo skončit nehodou. Abyste uspěli, nemusíte házet vysokými součty. Vaším cílem je házet dvou-, tří- a čtyřnásobné výsledky, které se stávají úspěchy.
* Snadno se naučíte a snadno se hraje. Pán štěstěny má na starosti znalost příběhu a míst, kde se odehrává, zatímco ostatní hráči přebírají roli dobrodruhů, lidí činu, kteří se vydávají něco hledat.

 

 

Další vlastnosti: Typ hry RPG. EAN 0889696015211. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. . . . . . . . .

Katalogové číslo: 0889696015211 Kategorie: , , ,

Související produkty