Cool Mini Or Not Broken Compass – Season 1 Golden Age

1 039 

Cool Mini Or Not Broken Compass – Season 1 Golden Age  Cool Mini Or Not Cool Mini Or Not Broken Compass – Season 1 Golden Age 1039 Kč

Popis produktu

Golden Age vás zavede přímo do srdce dobrodružství, do zlatých třicátých let, která se stala kulisou našich dětských snů, a do příběhů muže v klobouku. Obsahuje nové vybavení a pravidla pro ovládání nadpřirozených hrozeb, stejně jako připravenou Season On Demand.

* “Štěstí a sláva, chlapče. Štěstí a sláva!” Popadněte bič a připravte se na rozdávání ran ohavným padouchům v kultovních třicátých letech.
* Broken Compass je založen na vysoce filmovém systému Fortune: souboru herních mechanik, které využívají malé pooly šestistěnných kostek k určení výsledku jakéhokoli úkolu, který může znamenat riziko nebo skončit nehodou. Abyste uspěli, nemusíte házet vysokými součty. Vaším cílem je házet dvou-, tří- a čtyřnásobné výsledky, které se stávají úspěchy.
* Snadno se naučíte a snadno se hraje. Pán štěstěny má na starosti znalost příběhu a míst, kde se odehrává, zatímco ostatní hráči přebírají roli dobrodruhů, lidí činu, kteří se vydávají něco hledat.

 

 

Další vlastnosti: Typ hry RPG. EAN 0889696015198. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. . . . . . . . .

Katalogové číslo: 0889696015198 Kategorie: , , ,

Související produkty