Cool Mini Or Not Ankh: Gods of Egypt – Pharaoh Expansion

1 099 

Cool Mini Or Not Ankh: Gods of Egypt – Pharaoh Expansion  Cool Mini Or Not Cool Mini Or Not Ankh: Gods of Egypt – Pharaoh Expansion 1099 Kč

Popis produktu

V dávných časech býval jeden smrtelník volen jako prostředník mezi bohy a lidmi. Tento král byl prorokem, knězem a vládcem pomazaným samotnými bohy, a pověřen k tomu, aby udržoval Ma’at, kosmickou rovnováhu a řád nad Egyptem a jeho lidem. Právo vládnout, soudit, vyhlásit válku, to vše bylo faraonovi uděleno a Egypt žil v blahobytu.

Když začala válka bohů, každý z nich hledal u faraóna podporu. Kdo by byl lepší, než smrtelník, komu byla svěřena všechna tato moc? A to i přesto, že taková přízeň by vychýlila Ma’at z rovnováhy a uvrhla řád do chaosu. I rozhodl faraón, že takové rozhodnutí nesmí žádný smrtelník činit sám.

Expanze Pharaoh představuje nový rozměr hry Ankh: Gods of Egypt. Bohové budou sesílat své kněží až do královského paláce, aby si získali faraonovu přízeň. Pokud selžete, nečeká vás nic než zapomnění.

Najdete tu:

31 figurek:
– 1 Golden Pharaoh figurka
– 3 Ra Priest figurky
– 3 Isis Priest figurky
– 3 Amun Priest figurky
– 3 Osiris Priest figurky
– 3 Anubis Priest figurky
– 3 Horus Priest figurky
– 3 Hathor Priest figurky
– 3 Set Priest figurky
– 3 Thoth Priest figurky
– 3 Bastet Priest figurky
1 deska paláce
5 Sphinx žetonů
4 Sphinx karty
40 Political karet
1 Scenarios Booklet

Jak to funguje:

Další vlastnosti: Typ hry Tématická, Strategická. Herní doba 90 minut. Autor Eric M. Lang. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) 91-120. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 8.2.

Katalogové číslo: 889696012180 Kategorie: , , ,

Související produkty