Cogito ergo Meeple Solar 175

2 289 

Cogito ergo Meeple Solar 175  Cogito ergo Meeple Cogito ergo Meeple Solar 175 2289 Kč

Popis produktu

Solar 175 je epická eurohra pro 1-4 hráče, která se odehrává v dystopické sci-fi budoucnosti. Hra využívá inovativní kombinaci bag-building, area control a worker placement. Je inspirována jako spojení klasických euroher, jako jsou Orleans a El Grande, a jedinečného tematického a rozvíjejícího se vesmíru. Hra zahrnuje pohlcující budování světa a poutavé vyprávění, díky čemuž je tematicky bohatá.
Hra probíhá ve třech cyklických fázích: fáze tahu, fáze přiřazování a fáze akce. Hráči si současně losují dělníky ze svého jedinečného reliéfního sáčku a přiřazují tyto dělníky k pracovním místům na své dvouvrstvé hráčské desce. Během akční fáze se hráči střídají v plnění těchto úkolů a provádějí tak nejrůznější akce, které jim pomohou k vítězství.
Solar 175 má inovativní systém bodování na konci hry, který se mění podle toho, jak hráči interagují s herním světem. Díky tomu vznikají v každé hře jedinečné podmínky pro vítězství, takže každá hra působí svěže a osobitě. Starší kampaň obsahuje desítky hodin obsahu s poutavým příběhem a několika zakončeními. Po dokončení je hra plně znovuhratelná a herní svět se dále nekonečně rozšiřuje a vyvíjí. Tato hra odkazu se nezaměřuje na ničení herních komponent, ale spíše na jejich postupné vylepšování v průběhu času. Vaše nejlepší hra Solar 175 bude vždy ta poslední, kterou jste hráli!

 

HRA JE V ANGLICKÉM JAZYCE.

 

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 40-120 minut. Autor Madeleine Adams, Joseph N Adams. EAN 0604565708014. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 16-30.

Katalogové číslo: 0604565708014 Kategorie: , , ,

Související produkty