Chaosium Cthulhu: Eldritch Chrome

419 

Chaosium Cthulhu: Eldritch Chrome  Chaosium Chaosium Cthulhu: Eldritch Chrome 419 Kč

Popis produktu

Během desetiletí, která uplynula od doby, kdy H. P. Lovecraft poprvé napsal Mýtus Cthulhu, mnoho autorů překročilo jeho témata do jiných žánrů a obohatilo jeho původní vizi o příběhy odehrávající se ve vzdálené minulosti, v daleké budoucnosti a na nesčetných místech mezi nimi.

Kyberpunkové příběhy jsou psány v temném, drsném, filmově-noirovém stylu. Jejich hrdinové žijí a umírají na dně elektronické společnosti, která se zvrhla. Jsou sice sešlejší, chudší a méně náchylní k morálním soudům než stoičtí lovecraftovští obyvatelé Nové Anglie, ale v kyberpunkově-cthulhuovských příbězích se setkávají se stejnými hrůzami jako jejich gentlemanštější předchůdci.

Hrdina kyberpunk-Cthulhu, který čelí obludným bytostem a ďáblům zpoza času a prostoru, může ovládat špičkové zbraně a mít k dispozici další vymoženosti. Proti bytostem, u nichž čas nemá žádný význam a jejichž technologie je natolik vyspělá, že se jejich činy zdají být nadpřirozené nebo poháněné magií, nenajde žádný člověk výhodu.

Takový je svět Cyberpunk-Cthulhu – na okraji společnosti číhají hrůzy z mýtů, technologie pozměněné mýty infikují lidské bytosti, v kyberprostoru číhají temní bohové a společnost ovládají obrovské korporace, které se zároveň klaní entitám nepřátelským lidstvu.

Další vlastnosti: Typ hry Kniha. EAN 9781568823898. 1. Základní hra / rozšíření Kniha. 4. Jazyk pravidel anglický. . . . . . . .

Katalogové číslo: 9781568823898 Kategorie: , , ,
Výrobce:Chaosium

Související produkty