Chaosium Call of Cthulhu RPG – Horror on the Orient Express

2 199 

Chaosium Call of Cthulhu RPG – Horror on the Orient Express  Chaosium Chaosium Call of Cthulhu RPG – Horror on the Orient Express 2199 Kč

Popis produktu

HORROR ON THE ORIENT EXPRESS je masivní kampaň, kde na více než 700 stranách najdete až 19 dobrodružství pro systém Call of Cthulhu 7th Edition. Hra se odehrává počátkem 20. let minulého století v Londýně, odkud se přesunete do Paříže a posléze prastaré Konstantinopole. A s trochou štěstí se i vrátíte živí.

Některé epizody se odehrávají v dávných časech nebo naopak mysteriózních místech (starověký Řím, doba temna, éra plynových světel, země snů), takže si užijete počátek, tvorbu a obecnou historii celé kampaně. Najdete tu i alternativní konec a survival guide.

Call of Cthulhu RPG 7th edition je nejnovější vydání hororové hry na hrdiny podle díla H.P. Lovecrafta. Hra se odehrává ve světě, jenž neustále ohrožují bytosti na hranici strachu a reality, které kdysi panovaly světu a po eónech spánku mu chtějí vládnout znovu.

Hrdinové příběhů, odhalující skrytou pravdu o existenci těchto monster, jsou pak často jejich nelidskostí a popíráním pravidel reality zahnáni až do samotného kouta šílenství. Pokud tedy nemají štěstí a nezemřou rovnou.

Další vlastnosti: Typ hry RPG. EAN 9781568823805. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. . . . . . . . .

Katalogové číslo: 9781568823805 Kategorie: , , ,
Výrobce:Chaosium

Související produkty