Capstone Games The Estates

899 

Capstone Games The Estates  Capstone Games Capstone Games The Estates 899 Kč

Popis produktu

Městská rada nedávno schválila územní plán nového městského rozvoje zóny The Estates. Stavební povolení vyžaduje 2 řady po 4 budovách, ale investoři ignorují tyto požadavky a začnou stavět ve všech třech řadách v zóně.
Dokonce i starosta zachytil možnost potenciálního zisku z investice v nové zóně a začal plánovat své nové sídlo v The Estates, což zdvojnásobuje hodnotu jednoho z řad.
Ale městská rada ukončila toto vydírání developerů ultimátem: jakmile budou první 2 řady budov dokončeno, zbývající třetí řada dají strhnout, což má za následek obrovskou ztrátu pro všechny, kteří tam investovali.

Hráči hrají roli investorů, kteří se snaží vydělat co nejvíce peněz rozvíjením budov v zóně The Estates. Budou se snažit získat akce developreských firem a následně se budou ucházet o různé stavební díly a umisťovat je do budov v jejich prospěch. Všechny budovy v dokončených řadách mají pozitivní body, zatímco všechny budovy v neúplných řadách mají negativní body.

Hra The Estates nabízí velmi netradiční zvraty a otevřené hranice jak tuto hru hrát.
Může se stát, že některý z hráčů nebude mít žádné akce a bude se celou dobu snažit aby žádný z řad nebyl dokončen a tím pádem všechny investice budou minusové body pro ostatní hráče.
Hra nabízí mechanismy na prodlužování nebo zkrácení počtu budov v řadě, umístění starstovej rezidence do jednoho z řad tím zvodjnásobiť hodnotu této řady, ale i možnost ulít si peníze do vlastní kapsy, což může mít rozhodující vliv hlavně když bude málo dokončených řad.

Hra svou charakteristikou s blafováním a dražbou patří někde na rozmezí rodinných, párty a náročných her. Svou nepříliš dlouhou herní dobou určitě dobře zapadne na herní akce nebo setkání s přáteli přes víkend či na chatě. Určitě si zaslouží pochvalu i za kvalitu herního materiálu – zejména dřevěných stavebních dílů.

Recenze hry v angličtině:

 

Jak hrát:

 

 

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 40-60 minut. Autor Klaus Zoch. EAN 864562000294. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) 46-60.

Katalogové číslo: 864562000294 Kategorie: , , ,

Související produkty